Volejte 572 548 801 info@lioncar.cz
Nonstop pomoc při nehodě 734 407 914

Akumulátory se slevou 30 %

Akumulátory se slevou 30 %

Akumulátory se slevou 30 %

Dobijte si baterky! Všechny akumulátory jsou nyní se slevou 30 %. Vše totiž začíná baterií! Ta zajišťuje start motoru a dodávku energie dalším zařízením, která ji potřebují ke svému provozu: světla, alarm, vyhřívání, stěrače, palubní počítač, autorádio, apod. Připravili jsme pro Vás akční nabídku na všechny akumulátory s 30% slevou! Baterie PEUGEOT jsou vyvinuty přímo pro Váš vůz a kromě vysoké kvality se vyznačují velmi dobrým poměrem cena/výkon.  Nastartujte vždy s jistotou!

Nechejte si zkontrolovat stav akumulátoru ve Vašem voze v autorizovaném servisu Peugeot LION CAR v Kunovicích. Jestliže se servisní tým zjistí, že vaše baterie už není v dobré kondici, doporučuje se vyměnit ji preventivně za novou. 100% funkčnost baterie je zejména důležitá ve vozech se systémem Stop&Start, kde použití nevhodné baterie může způsobit její rychlé zničení.

Nyní si novou baterii můžete koupit i u nás v e-shopu. Pokud si nejste jistí kompatibilitou s vaším vozem, neváhejte nás kontaktovat. My kompatibilitu ověříme pomocí VIN a vy tak budete mít jistotu.

Navštívit e-shop

Objednejte se na servis

    *Souhlasím se zpracováním údajů
    captcha
    Přečíst předchozí článek Přečíst následující článek

      Přihlásit k newsletteru