Nonstop pomoc při nehodě 724 237 735

ÚVĚR ZIMNÍ PNEU ZDARMA

ÚVĚR ZIMNÍ PNEU ZDARMA

Pneu zdarma

ÚVĚR ZIMNÍ PNEU ZDARMA

Úvěr, ke kterému získáte ZIMNÍ PNEUMATIKY ZDARMA od PEUGEOT FINANCE. Předností nabídky je nulový poplatek za uzavření smlouvy a flexibilní akontace v rozsahu 0 % až 80 %.

PODMÍNKY A VÝHODY

 • Nabídka je platná na osobní vozy 108, 208, 308, 2008, Rifter, 3008, 5008
 • Zimní pneumatiky ZDARMA
 • Délka financování od 3 do 7 let
 • Výše akontace od 0 % do 80 %
 • Výhodná úroková sazba
 • Nulový poplatek za uzavření smlouvy a žádné další skryté poplatky
 • Možnost výběru cenově zvýhodněného pojištění KOOPsalon od pojišťovny Kooperativa, který nabízí mimo jiné havarijní pojištění bez spoluúčasti v případě nehody

PŘÍKLADY FINANCOVÁNÍ ZIMNÍ PNEU ZDARMA

Pro účely výpočtu RPSN platí: měsíc má 30,4167 dnů a rok pak 365 dnů. Použitá úroková metoda: 30/360. Roční úroková sazba je platná po celou dobu splácení. Doba trvání spotřebitelského úvěru je do data splatnosti poslední měsíční splátky. Tento příklad financování s PEUGEOT FINANCE je orientační a jednotlivé parametry úvěru se mohou lišit. Poskytovatelem financování PEUGEOT FINANCE je společnost ESSOX s.r.o. Nejedná se o závaznou nabídku na uzavření smlouvy. Foto je pouze ilustrativní.

Poskytovatelem inzerovaných možností financování je společnost ESSOX s.r.o., která uvedené služby nabízí pod obchodní značkou PEUGEOT FINANCE. Veškeré informace uvedené v sekci „Financování“ jsou reklamním sdělením společnosti ESSOX s.r.o. mající obecně informativní povahu.  V případě zájmu o další informace ohledně konkrétních možností financování a jeho realizaci se prosím obraťte na nás.

Žádost o kalkulaci splátek

  Sledujte nás na Instagramu

   Přihlásit k newsletteru