Volejte 572 548 801 info@lioncar.cz
Nonstop pomoc při nehodě 734 407 914

Kupte si vůz online a získejte slevu!

Kupte si vůz online a získejte slevu!

V souladu s nařízením vlády zde dne 16.3 je autoservis LION CAR s.r.o., OTEVŘEN, PO-PÁ 07:00 – 16:00. Prodej nových vozů spouštíme v on-line režimu! Kontakt s prodejci je možný jen telefonicky nebo emailem. Na pracovištích jsou zavedena bezpečnostní opatření, dbejte prosím pokynů našich pracovníků. Za  komplikace se omlouváme.

Kupte si vůz online a získejte extra zvýhodnění 10.000 Kč!

Nakupovat můžete on-line z pohodlí vašeho domova a my vám vůz doručíme přímo domů. Jako bonus Vám z ceny vozu odečteme navíc 10.000 Kč.

Chceme vás ujistit, že současnou situaci bereme vážně a přijali jsme opatření, která vám umožní bezpečný nákup vozu. Kompletní nabídku vozů najdete na našich webových stránkách, kde si taky můžete koupit vůz. Stačí nám zavolat na telefon, napsat e-mail, nebo si vůz rezervovat přes poptávkový formulář u konkrétního vozu. Jsme tu pro Vás 5 dní v týdnu od 8:30 do 18:00. Naši prodejci Vás kontaktují a domluví se s Vámi na dalším postupu. Vůz Vám následně doručíme zdarma domů. 

Chceme, abyste věděli, že:

  • Naše vozy i pobočku desinfikujeme v pravidelných intervalech, osobní desinfekční prostředky jsou všem k dispozici v dostatečné míře.
  • Vůz vám vydezinfikovaný doručíme zdarma domů nebo kamkoliv dle vašeho výběru, bez nutnosti kontaktu s ostatními zákazníky.
  • Vůz, o který máte zájem, si vyberete na internetových stránkách www.lioncar.cz a on-line si ho zarezervujte nebo nám rovnou zavolejte na telefon 572 411 812 | 572 411 813 | +420 776 355 322 a následně se domluvíte na místě a čase předání automobilu, doma nebo tam, kde se Vám to nejvíce hodí.
  • Stejně tak Vám můžeme zajistit financování a pojištění vozu.
  • Pokud se ke koupi vozu teprve rozhodujete, chceme připomenout, že individuální cestování vlastním vozem namísto veřejné dopravy je v době různých epidemií jedním z nejúčinnějších opatření, která pomáhají se nákaze vyhnout.

 

Přečíst předchozí článek
Přihlásit k newsletteru