Volejte 572 548 801 info@lioncar.cz
Nonstop pomoc při nehodě 734 407 914

Nový Peugeot 2008: Unboring the future

Nový Peugeot 2008: Unboring the future

NOVÝ PEUGEOT 2008: UNBORING THE FUTURE

 

Objevte nový PEUGEOT 2008, kompaktní a multifunkční SUV s inspirativním designem a inovativním interiérem PEUGEOT i‑Cockpit® 3D, vyspělými technologiemi a nabídkou výkonných a účinných spalovacích i elektrického motoru, které dodají řízení nový impuls. Z hlediska rozměrů jde o opravdové SUV, současně vyniká svým výrazně elegantním vzhledem. Technologicky vyspělý vůz je vybaven novou generací interiéru Peugeot i-Cockpit® 3D a disponuje asistenčními systémy řízení využívající nejlepší know-how značky Peugeot. Díky komplexní nabídce pohonů je nový Peugeot 2008 k dispozici se třemi typy motorů: elektrickým, benzínovým a naftovým, přičemž všechny přinášejí mimořádně stimulující pocity za volantem.

Objevte nový Peugeot 2008 v LION CAR

Nový Peugeot 2008 si již můžete u nás v Kunovicích vyzkoušet. Rádi vám poskytneme jakékoli informace k tomuto modelu, o různých možnostech financování nebo značkové 5leté záruce. Váš stávající vůz vykoupíme na protiúčet, takže nebudete mít žádné starosti.

Sjednejte si testovací jízdu nebo nezávaznou osobní schůzku s jedním z našich prodejců. Budeme se těšit na vaši návštěvu.

Novinka PEUGEOT 2008 GT LINE 1.2 130k MAN6

PEUGEOT 2008 GT LINE 1.2 130k MAN6

Předváděcí vůz Najeto 4500km, r.v. 2019
96 kW (Benzin)
Manuální převodovka

Ceníková cena 636 000 Kč
Vaše cena 515 160 Kč
Novinka PEUGEOT 2008 ALLURE 1.2 130k MAN6 #1

PEUGEOT 2008 ALLURE 1.2 130k MAN6 #1

Skladový vůz Najeto 2km, r.v. 2019
96 kW (Benzin)
Manuální převodovka

Ceníková cena 574 000 Kč
Vaše cena 506 000 Kč

DESIGN: EXALTING SUV

Robustní silueta s vyváženými liniemi a velkorysými tvary dává tušit výkonnost a efektivitu nového SUV PEUGEOT 2008. Výrazná přední maska s horizontální kapotou a zvýšenou světlou výškou působí mohutnějším dojmem a precizně propracované blatníky těsně kopírují strukturu vozu. Sportovní charakter vozu dále umocňuje i vzhled zadní části ‑ zadní spojler, světla zasazená do lesklého černého pásu a chromovaná koncovka výfuku. Elegance a maximální funkčnost se promítají do každého precizně propracovaného detailu. Světelný podpis Full LED světlometů se 3 drápy a charakteristická zadní světla vypovídají o moderním charakteru a vysoké technologické úrovni vozu.

MÍSTO ŘIDIČE: EXTENDED EXPERIENCE

Prožijte novou zkušenost v PEUGEOT i‑Cockpit® 3D nové generace s intuitivní ergonomií, kompaktním volantem, dotykovým kapacitním displejem 10’’HD a digitální 3D přístrojovou deskou s možností vlastního nastavení. Informace jsou umístěny v zorném poli řidiče a jsou promítány ve formě hologramu. Údaje jsou výrazné a dynamické. V závislosti na své důležitosti nebo aktuálnosti se zobrazují blíž k očím řidiče, čímž se zvýší jeho reaktivita přibližně o půl vteřiny. Peugeot i-Cockpit® 3D, který byl poprvé odhalen u vozu nový Peugeot 208, představuje skutečnou inovaci, první na světě v tomto segmentu. Zlepšuje jízdu v každém ohledu: účinnost, čitelnost a bezpečnost jsou na nejvyšší úrovni. 

Vedle on‑line navigace se službou TomTom® Traffic, funkce Mirror Screen a bezdrátového nabíjení je vůz vybavený také hands‑free odemykáním a zamykáním dveří a startem motoru. Stačí mít klíč v kapse a k vozu se přiblížit nebo se naopak vzdálit. Sedadla mohou být potažená luxusními materiály jako je koženka Alcantara® nebo kůže. Přední sedadla mohou být vyhřívaná, u řidiče navíc s masážní funkcí a elektrickými ovládáním nastavení. O prvotřídní jízdní komfort se starají také prostorná zadní sedadla spolu s příjemným světlem, které do interiéru proniká panoramatickým střešním oknem, a špičkovým audio systémem Hi‑Fi Focal. Zpracování materiálů je přesné a noblesní. Kromě zraku totiž musí potěšit i hmat. Na palubní desce byl použit měkčený plast a na mnoha místech v kabině sofistikované a příjemné materiály jako jsou Alcantara® nebo kůže Nappa®. Dveřní panely a prvky zabudované do palubní desky mají „karbonový“ vzhled.

MOTORY: EXCITING CHOICE

Užijte si svobodu volby a splňte si svá přání. S elektrickou verzí se můžete pohybovat kdekoliv ‑ i v zelených zónách s omezeným provozem. Nový SUV PEUGEOT e‑2008 je vysoce všestranný: agilní a kompaktní pro jízdu ve městě a s novým motorem 100 kW (136 k) současně dostatečně robustní a bezpečný pro delší cesty mimo město. Ve spalovací verzi je k dispozici řada výkonných a účinných motorů Euro 6 vybavených funkcí Stop & Start: dieselové motory BlueHDi nebo benzinové PureTech včetně motoru PureTech 155 k  pro sportovní jízdu. Pro ještě větší flexibilitu řízení a reaktivitu si můžete zvolit automatickou převodovku EAT8 s  technologií Quickshift.

Benzínové (třívalcové) motory

1.2 PureTech 100 S&S MAN6

1.2 PureTech 130 S&S MAN6 / EAT8

1.2 PureTech 155 S&S EAT8 (výhradně pro verzi GT)

Dieselový (čtyřválcový) motor

1.5 BlueHDi 100 S&S MAN6

1.5 BlueHDi 130 S&S EAT8

Elektrický motor

100% elektrický motor s výkonem 100 kW (136 k)

a točivým momentem 260 Nm

TECHNOLOGIE: FUTURE-PROOF SUV

Nové kompaktní SUV PEUGEOT 2008 využívá nejnovější technologie značky jako je systém PEUGEOT Drive Assist Plus, který umožňuje poloautonomní způsob řízení vozu. Za pomoci asistenčního systému pro jízdu v pruhu a adaptivního tempomatu s funkcí Stop & Go systém automaticky přizpůsobí rychlost jízdy vpředu jedoucímu vozu a udržuje od něj bezpečný odstup. Vydejte se svou vlastní cestou. S technologií Advanced Grip Controli můžete schopnosti mobility svého SUV PEUGEOT 2008 uzpůsobit reálným podmínkám sjízdnosti a zvolit jeden ze tří jízdních režimů: písek, bláto a sníh. Současně můžete pomocí funkce Hill Assist Descent Control regulovat rychlost při jízdě z kopce.

Sjednat testovací jízdu

Požadovaný model

Kontaktní údaje

*Souhlasím se zpracováním údajů
captcha

Přečíst předchozí článek Přečíst následující článek
Přihlásit k newsletteru