infolinka lioncar 572 548 801

Peugeot 208

Peugeot 208

PEUGEOT 208 skladové vozy již za 369 000 Kč

Peugeot 208

Objevte Peugeot 208. Nyní v široké nabídce skladových vozů ihned k dispozici za 369 000 Kč. PEUGEOT 208 potvrzuje svůj mladistvý charakter s novým sportovně laděným designem. V interiéru tohoto městského vozu najdeme unikátní místo řidiče PEUGEOT i-Cockpit® 3D a pod kapotou benzinový, dieselový nebo elektrický motor.

 SKLADOVÉ VOZY

NEODOLATELNÝ DESIGN

/image/26/3/peugeot-208-2019-140-fr.599263.jpg

FINANCOVÁNÍ S ÚVĚREM POP

Příklad financování úvěru na 4 roky s přímou platbou 207 500 Kč: pořizovací cena vozu při využití financování v produktu POP 415 000 Kč. poplatek za uzavření smlouvy 4 150 Kč; měsíční splátka 4 769 Kč bez pojištění; měsíční splátka 5 980 Kč s pojištěním. Pojištění obsahuje zákonné pojištění, havarijní pojištění Koopsalon s 5% spoluúčastí.

 VÍCE O FINANCOVÁNÍ ZDE

SPORTOVNÍ A ATRAKTIVNÍ

Na první pohled je patrné, že PEUGEOT 208 je vůz se silným charakterem. Nízká silueta, dlouhá kapota a elegantní křivky evokující sportovní vzhled, kterému lze jen stěží odolat. Svěží a originální barvy karoserie okamžitě upoutají vaši pozornost. Jeho jedinečnost zdůrazňuje černá střecha Black Diamondi, lesklé černéi lemování blatníků, monogram na sloupku C a hliníková kolai s výbrusem.

PEUGEOT i-Cockpit® 3D

V kabině vozu vás upoutá PEUGEOT i-Cockpit® 3Di nejnovější generace s kompaktním multifunkčním volantemi, konfigurovatelnou digitální 3D přístrojovou deskoui , velkým 10″ HD dotykovým displejemi a 7 ovladači Toggles switches. S Pack LED Ambiance můžete přizpůsobit barevné prostředí ve voze svému momentálnímu rozpoložení – na výběr máte z 8 různých doprovodných barevi.

DIGITÁLNÍ 3D PŘÍSTROJOVÁ DESKA

OPTIMALIZOVANÝ A INTUITIVNÍ DISPLEJ

Nová modulární a efektivní platforma

PEUGEOT 208 je postaven na multi-energetické platformě poslední generace CMPi / eCMPi, která umožňuje volbu mezi spalovacím (benzinovým či dieselovým) a elektrickým motorem. Optimalizace jízdních vlastností, ovladatelnosti, akustického a tepelného komfortu, jakož i snížení hmotnosti přispívá ke snížení emisí CO2 a zaručí intenzivnější zážitek z jízdy! Intenzivnější zážitek z řízení vám u vozů se spalovacími motory poskytne nejnovější generace motorizací Euro 6 Puretech & BlueHDi. Zažijte úžasné a intenzivní prožitky v tichém a uklidňujícím prostředíi nového PEUGEOT e‑208, Elektrický motor s výkonem 100 kW (136 k), dojezd vozui až 340 km WLTPi / tj. 450 km NEDC.

TECHNOLOGIE BEZPEČNOST A ASISTENČNÍ SYSTÉMY ŘÍZENÍ

S vozem PEUGEOT 208 máte možnost využít množství asistenčních systémů řízení, které zajistí bezpečnější jízdu.

 SKLADOVÉ VOZY

Sjednat testovací jízdu

  Přečíst předchozí článek Přečíst následující článek

  Nové vozy Peugeot

  Spolehlivé a prověřené ojeté vozy

  Prémiový servis vozů nabízí komplex služeb

  Výkup vozů za nejvyšší možné ceny

  Financování na operativní leasing

  Odborný pneuservis

  Sledujte nás na Instagramu

   Přihlásit k newsletteru