Volejte 572 548 801 info@lioncar.cz
Nonstop pomoc při nehodě 734 407 914

NOVÝ PEUGEOT 508SW

NOVÝ PEUGEOT 508SW

Objevte Nový PEUGEOT 508 SW: kombi vyšší třídy s fascinujícím designem

Nový Peugeot 508 SW s komfortem na úrovni luxusní limuzíny, velkorysou prostorností verze SW, kvalitou a technologickou výbavou na té nejvyšší úrovni. Profil nového vozu Peugeot 508 SW, který je dlouhý 478 cm (pouze o 3 cm víc než fastback a o 5 cm méně než předchozí generace), nabízí protáhlé plynulé linie zdůrazněné nízko posazenou ladnou linií střechy. Díky funkčním střešním nosičům, jež dokonale zapadají do stylu vozu. Vůz si současně zachoval na zadních sedadlech prostor nad hlavou a velikostí je tento prostor srovnatelný s ostatními konkurenty v segmentu. Bezrámové dveře, které jsou u běžného vozu kombi zcela jedinečným designovým prvkem, umožňují zjemnit a současně zdynamizovat siluetu vozu, ale také nabídnout velké prosklené plochy.

Přední strana je stejná jako u fastbacku. I u verze kombi však působí velkolepě. Nový Peugeot 508 SW nabízí světlomety Full LED a vertikální vizuální podpis s opalescenčními LED denními světly, které vozu dodávají výraznou exkluzivní identitu, zdůrazněnou logem lva uprostřed masky chladiče a označením 508 na nose kapoty.

Při pohledu zezadu vůz navozuje dojem síly a modernosti. Upoutá zde leskle černý horizontální pás zasazený mezi zadní třírozměrná světla Full LED převzatá od fastbacku. Jejich intenzita se přizpůsobuje dennímu světlu či tmě, takže barevné „vrypy lvích drápů“ jsou neustále vidět, jejich vzhled se mění podle toho, zda se na vůz díváme z boku, nebo přímo zezadu.
Přístup do zavazadlového prostoru usnadňuje praktické víko (které může být motorizované a s hands free otevíráním). Práh zavazadlového prostoru je nízký a široký (o 6 cm nižší než fastback, pouze 63,5 cm od země a o 2,4 cm širší). Kryt lze velice rychle vysunout a je okamžitě vidět obsah celého zavazadlového prostoru.

Jedním ze zásadních prvků vozů kombi je modularita. V případě vozu nový Peugeot 508 SW ji zajišťuje zadní lavice dělená v poměru 2/3–1/3 s funkcí Magic Flat. Tento systém umožňuje okamžité sklopení obou částí lavice pomoci dvou ovladačů, které jsou snadno přístupné po stranách zavazadlového prostoru. Vznikne tak téměř plochá podlaha a celkový objem zavazadlového prostoru se zvětší na 1780 litrů.

Fotogalerie Nový Peugeot 508 SW

 

Radikální design

Nový PEUGEOT 508 SW vystavuje na odiv svůj energický a sebevědomý vzhled. Výrazná přední maska a ostře řezané rysy karoserie zdůrazňují jeho atletickou siluetu a velkorysé tvary. Dvojitá chromovaná koncovka výfuku vyzdvihuje jeho sportovní charakter a lesklý černý pás na zádi dává vyniknout novému Full LED světelnému podpisu s unikátním 3D efektem.

 

Nový Peugeot 508 SW nabízí celý arzenál podpůrných prvků

 • systém nočního vidění (Night vision)
 • adaptivní tempomat s funkcí Stop & Go
 • systém udržování vozu v jízdním pruhu
 • systém Full Park Assist s perimetrickou funkcí Flankguard
 • světlomety Full LED s funkcí EVS (přídavné osvětlení do zatáčky)
 • automatické přepínání dálkových světel
 • zadní světla ARS (s přizpůsobující se intenzitou), trvale rozsvícené
 • systém automatického nouzového brzdění a system varování před srážkou
 • aktivní varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu
 • systém sledování pozornosti řidiče
 • rozšířené rozpoznávání dopravních značek (stop, zakázaný směr jízdy)
 • aktivní systém sledování mrtvého úhlu (s úpravou dráhy vozu)

SKLADOVÉ VOZY PEUGEOT 508 SW

 

Nečekejte a získejte svůj Peugeot hned teď u LION CAR!

*Souhlasím se zpracováním údajů
captcha
Přečíst předchozí článek Přečíst následující článek
Přihlásit k newsletteru