Volejte 572 548 801 info@lioncar.cz
Nonstop pomoc při nehodě 724 237 735

O nás

O nás

Jsme LION CAR

Koncesionář značky Peugeot se sídlem v Kunovicích u Uherského Hradiště. Vznik společnosti se datuje do října 1997, dnes tak máme více než dvacetileté zkušenosti na automobilovém trhu, tisíce prodaných vozů a spokojených zákazníků, kteří se za námi vrací.  Naší činností je především autorizovaný prodej a servis nových, předváděcích i ojetých vozů Peugeot. Nedílnou součástí je však i prodej náhradních dílů a příslušenství. Ten je teď ještě jednodušší díky novému e-shopu www.shop-peugeot.cz, kde nabízíme velkou škálu příslušenství z originální nabídky Peugeot přehledně na jednom místě. Dále zákazníkům poradíme s financováním, pojištěním a poradenstvím.

Náš tým

Jsme rodinná firma, jejímž posláním je poctivá a dobře odvedená práce. V roce 2020 jsme dokonce získali certifikaci Rodinný podnik. Díky tomu, že máme pod svými křídly jen jednu značku, se naše pozornost netříští různými směry a můžeme se naplno věnovat budování značky Peugeot na Slovácku a maximální spokojenosti našich zákazníků. Za každým prodaným vozem, za každou opravou, za každým utaženým šroubkem stojí parta lidí. Aktuálně tvoří náš tým 12 pracovníků – od prodejců nových vozů, servisních techniků, mechaniků, skladníků a administrativních pracovníků, až po majitele – všichni zaujímají individuální a profesionální přístup.

Příběh Lyry, aneb z lesa rovnou do LION CARu

Neopomenutelnou součástí našeho týmu je také čtyřletá fenka Lyra, kterou jsme na konci roku 2019 adoptovali z útulku Dočasky.cz. Celý svůj život prožila v lese s lidmi, kteří se ocitli v nesnázích, a smečkou dalších dvaceti psů. Každý den musela v tak velké smečce bojovat o jídlo a není divu, že se svou drobnou postavou často skončila o hladu. Jsme rádi, že tyto problémy Lyru už nebudou více sužovat, a že jsme ji mohli přijmout do našich životů.  U nás v LION CAR si našla rychle své místo – je to jasná manažerka prodeje nových vozů! Alespoň jednou týdně ji můžete potkat přímo u nás na salonu, kde na vše dohlíží z horního patra. Na našem Facebooku vám také často dává tipy na skladové vozy.

Proč k nám?

Zajímá vás, co o nás říkají zákazníci? Přesvědčte se sami, že spokojený zákazník je u nás na prvním místě.

  • Martin K. píše: “Profesionální přístup, vždy ví, vysvětlí, poradí. Na autorizovaný servis jsou i velmi dobré ceny servisních služeb. Doporučuji!
  • David B. píše: “Bezkonkurenční přístup, dobrá komunikace a lidské jednání – doporučuji
  • Otakar B. píše: “Milý personál, vždy rádi poradí a pomůžou i proto jezdím až že Zlína
  • Zdenka V. píše: “Jsou to kluci šikovní! Spokojenost na plné čáře.
  • Michal K. píše: “Za více jak 6 let zkušeností jednoduše výborné jak service tak prodej.
  • Vladimír B. píše: “Ochotní pracovníci”

Přečtěte si další recenze:

Google Facebook

Kde nás najdete

Otevírací doba

Pondělí:7:00 – 18:00
Úterý:7:00 – 18:00
Středa:7:00 – 18:00
Čtvrtek:7:00 – 18:00
Pátek:7:00 – 18:00
Sobota:9:00 – 13:00
LION CAR s.r.o.
Koncesionář Peugeot
třída Vítězství 852
686 04 Kunovice
info@lioncar.cz

    Přihlásit k newsletteru