Volejte 572 548 801 info@lioncar.cz
Nonstop pomoc při nehodě 724 237 735

Peugeot Traveller opět v nabídce

Peugeot Traveller opět v nabídce

Peugeot Traveller je opět v nabídce!

Máme pro vás skvělou zprávu – Peugeot Traveller, ideální společník pro cestování s více lidmi, je opět možné objednávat. S modelem PEUGEOT Traveller objevíte moderní pojetí cestování a prostoru. Nepřehlédnutelný design, motory BlueHDi Euro 6, provedení interiéru a komfort.

Výrazná osobnost

PEUGEOT Traveller je neodolatelným pozváním na cesty – pro zábavu i pro potěšení z objevování vzdálených míst. Jeho moderní a elegantní silueta dává tušit prostorný interiér, při jehož návrhu bylo hlavní pohodlí a příjemné pocity celé posádky vozu. V nabídce je ve 3 různých délkách karoserie. Každá verze nabízí rovnocenný prostor a pohodlí pro 8 cestujících na palubě. Vzhledem k tomu, že výška karoserie nepřesahuje 1,90 m, zajede PEUGEOT Traveller bez omezení na všechna parkoviště, do podzemních garáží i turistických zón.

Tento kompaktní víceúčelový vůz PEUGEOT věnuje mimořádnou pozornost také komfortu řízení. Stupátko řidiči usnadňuje nastupování do vozu a zvýšená pozice při řízení, která poskytuje stejnou míru komfortu jako u klasických osobních vozů, mu dává vynikající přehled o dění na vozovce. Přijměte pozvání a usedněte za volant vozu PEUGEOT Traveller: místo řidiče má moderní a čistý design, obklopují vás příjemné materiály a inovativní výbava.

Vyberte si z široké nabídky prostorných vozů:

Doporučené vozy:

 

PEUGEOT TRAVELLER L2 ACTIVE 2.0 180k EAT8

PEUGEOT TRAVELLER L2 ACTIVE 2.0 180k EAT8

Vůz ve výrobě Najeto 2km, r.v. 2021
130 kW (Nafta)
Automatická převodovka

Ceníková cena 1 172 490 Kč
Vaše cena 920 253 Kč

e-Traveller s elektrickým pohonem

Nový Peugeot e-Traveller, tento spojenec mobility pro vaše pracovní i soukromé cesty, je nyní k dispozici se 100% elektrickým pohonem. Uvedení na evropský trh se plánuje v druhé polovině roku 2020.

Nový Peugeot e-Traveller je dokonalým představitelem koncepce značky nazvané „the power of choice“ a nabízí proto:

 • 2 úrovně dojezdu, až 330 km dle WLTP;
 • 2 kapacity baterie (50 kWh nebo75 kWh);
 • 3 délky (L1, L2, L3);
 • výšku pouze 190 cm,
 • až 9 sedadel.

Nový Peugeot e-Traveller je k dispozici v různých konfiguracích vhodných pro přepravu osob. Vyznačuje se elegantním stylem, nepřipouští žádné kompromisy z hlediska výkonu a má přístup do center měst, kde platí ekologická omezení. Svým špičkovým technologickým interiérem splní očekávání i té nejnáročnější klientely.

Chci si sjednat schůzku

  *Souhlasím se zpracováním údajů
  captcha
  Přečíst předchozí článek Přečíst následující článek

  Sledujte nás na Instagramu

   Přihlásit k newsletteru