Nonstop pomoc při nehodě 724 237 735

Pick-up servis LION CAR

Pick-up servis LION CAR

Co je služba Pick-up servis?

Nová služba pick-up servis je určena všem našim zákazníkům, kteří chtějí ušetřit čas, který by jinak strávili na cestě k nám do servisu a zpět. Je to jednoduché. Vůz u vás vyzvedneme, převezeme do našeho autorizovaného servisu a po provedení potřebných servisních úkonů vám vůz opět dovezeme. My uděláme vše pro váš komfort a vy se tak můžete zabývat čímkoli jiným.

Mimořádně nabízíme zákazníkům s bydlištěm mimo okres Uherské Hradiště službu Pick-up servis po dohodě zdarma. Poskytujeme i možnost zapůjčení náhradního vozidla. Máte-li o službu Pick-up servis zájem, kontaktujte, prosím, náš servisní tým.

Jak to funguje?

  1. Při objednání na servis požádejte o službu Pick-up servis.
  2. Proškolený pracovník přijede vyzvednout váš vůz ve stanovený den a čas, na stanovené místo. Vůz odveze do našeho servisu, kde provedeme sjednané servisní úkony. O průběhu opravy můžete být informování prostřednictvím služby Videocheck, tedy videa, které vám i s popisem prováděné operace můžeme zaslat prostřednictvím sms / e-mailu.
  3. Vůz vám společně s fakturou dovezeme zpět na domluvenou adresu. K celkové sumě za opravu bude přičtena služba Pick-up servis.

Potřebujete náhradní vůz?

V případě, že potřebujete zůstat po dobu opravy vašeho vozu mobilní, nabízíme k zapůjčení náhradní vozy. Při vyzvednutí vašeho vozu vám pracovník přistaví náhradní vůz. Vždy se vám snažíme zapůjčit vůz ve stejné či podobné kategorii jako váš vůz. Pokud není domluveno jinak, maximální možný denní nájezd na náhradním voze činí 100 km. Cena zapůjčení náhradního vozu je dle standardního ceníku (viz sekce autopůjčovna).

Kam jezdíme?

Službu Pick-up servis můžete využít v okruhu do 30 km od autorizovaného servisu LION CAR.

Ceník

  • Cena služby Pick-up servis činí 10 Kč/km s DPH
  • Cena za půjčení náhradní vozu dle standardního ceníku (viz sekce autopůjčovna)

Příklad: Pokud je místo vyzvednutí vašeho vozidla vzdáleno od našeho servisu 10 km, musí pracovník při vyzvednutí vozu, odvozu k nám do servisu a opětovném vrácení vozidla ujet celkem 40 km. V tomto případě je zákazníkovi za službu Pick-up servis započítána cena 400 Kč s DPH.

Přečíst předchozí článek Přečíst následující článek

Nové vozy Peugeot

Spolehlivé a prověřené ojeté vozy

Prémiový servis vozů nabízí komplex služeb

Výkup vozů za nejvyšší možné ceny

Financování na operativní leasing

Odborný pneuservis

Sledujte nás na Instagramu

    Přihlásit k newsletteru