Volejte 572 548 801 info@lioncar.cz
Nonstop pomoc při nehodě 734 407 914

Přezutí pneumatik za akční ceny

Přezutí pneumatik za akční ceny

Pneumatiky jsou jediným spojením mezi vozem a silnicí. Závisí na nich vaše bezpečnost a bezpečnost vašich spolucestujících. Pomalu se blíží povinné přezutí letních pneumatik na zimní, nenechte se zimou zaskočit a nepodceňte včasnou výměnu pneumatik. Mnohdy se nevyplácí čekat až na první sníh, rizikem totiž mohou být i nízké ranní nebo noční teploty.

Když průměrná denní teplota klesne pod 7 °C, doporučuje se výměna letních pneumatik za zimní. V zimním období, tzn. od 1. listopadu do 31. března, je v České republice podle zákona povinnost mít na voze zimní pneumatiky. Vozidla do 3,5 t musí mít vzorek na zimních pneumatikách minimálně 4 mm. Zimní pneumatika je vyrobena ze speciální směsi gumy, má minimálně 5krát silnější kostru a uzpůsobený vzorek. To umožňuje zachovat jízdní kvality vozu v zimních měsících, dobrou přilnavost na chladném nebo vlhkém povrchu a lepší odvádění vody nebo tajícího sněhu.

Paušální ceny pro výměnu pneumatik:

Vyvážení kol

399 Kč

Přezutí kol (13 – 15″)

649 Kč

Přezutí kol (16 – 19″)

899 Kč

Cena zahrnuje náklady na práci (demontáž a montáž vč. vyvážení a závaží) a vizuální kontroly vašeho vozu Peugeot.*

CENA OBSAHUJE VŠECHNO

Seznamte se s ceníkem zahrnujícím veškeré položky, náhradní díly, spotřební materiál, náklady na práci a know-how značky Peugeot.

ŽÁDNÉ PŘEHNANÉ NÁKLADY

Naši technici mění jen to, co je opravdu nezbytné, a každou opravu vám podrobně vysvětlí.

KONTROLA KVALITY A BEZPEČNOSTI

Při každé návštěvě servisu od nás dostanete záznam o provedené práci, kde jsou uvedeny kontrolované body* a doporučení pro údržbu a opravy vašeho vozu.

Objednat se na servis

*Souhlasím se zpracováním údajů
captcha
Přečíst předchozí článek Přečíst následující článek
Přihlásit k newsletteru