Nonstop pomoc při nehodě 724 237 735

Přezutí pneumatik za akční ceny

Přezutí pneumatik za akční ceny

Pneumatiky jsou jediným spojením mezi vozem a silnicí. Závisí na nich vaše bezpečnost a bezpečnost vašich spolucestujících. Výměna zimních pneumatik za letní sice není vyžadována zákonem, ale určitě je žádoucí sama o sobě. Dojíždět na zimních pneumatikách i v letních měsících se nevyplácí. Letní pneu od renomovaných výrobců pneumatik vám poskytnou bezpečnou, pohodlnou a šetrnou jízdu v teplejší části roku.

Jak ale poznat, kdy je pravý čas na přezutí? Od 01.04. již není povinnost mít na vozidle zimní pneumatiky avšak naše doporučení přezout je tehdy, když se rtuť teploměru dlouhodobě vyšplhá nad 7 ° C.

Na vyhřátých letních silnicích se kvůli zimním pneumatikám výrazně zhoršuje bezpečnost jízdy,ovladatelnost vozidla a zvyšuje se hluková zátěž pro posádku vozidla a její okolí. Zároveň se prodlouží brzdná dráha, jak na suché, tak na mokré vozovce, a to až o desítky procent!

Paušální ceny pro výměnu pneumatik:

Vyvážení a dohuštění kompletních kol

499 Kč

Výměna pneumatik na plechových discích

699 Kč

Výměna pneumatik na hliníkových discích

999 Kč*

* Cena zahrnuje náklady na práci (demontáž a montáž vč. vyvážení a závaží) a vizuální kontroly vašeho vozu Peugeot. V případě výměny pneumatik na hliníkových discích o rozměru 19″ a větších je cena za úkon 1299 Kč vč. DPH.

CENA OBSAHUJE VŠECHNO

Seznamte se s ceníkem zahrnujícím veškeré položky, náhradní díly, spotřební materiál, náklady na práci a know-how značky Peugeot.

ŽÁDNÉ PŘEHNANÉ NÁKLADY

Naši technici mění jen to, co je opravdu nezbytné, a každou opravu vám podrobně vysvětlí.

KONTROLA KVALITY A BEZPEČNOSTI

Při každé návštěvě servisu od nás dostanete záznam o provedené práci, kde jsou uvedeny kontrolované body* a doporučení pro údržbu a opravy vašeho vozu.

Objednat se na servis

  Přečíst předchozí článek Přečíst následující článek

  Nové vozy Peugeot

  Spolehlivé a prověřené ojeté vozy

  Prémiový servis vozů nabízí komplex služeb

  Výkup vozů za nejvyšší možné ceny

  Financování na operativní leasing

  Odborný pneuservis

  Sledujte nás na Instagramu

   Přihlásit k newsletteru