Volejte 572 548 801 info@lioncar.cz
Nonstop pomoc při nehodě 724 237 735

ROČNÍ PRODLOUŽENÁ ASISTENCE JEN ZA 399 KČ

ROČNÍ PRODLOUŽENÁ ASISTENCE JEN ZA 399 KČ

ROČNÍ PRODLOUŽENÁ ASISTENCE JEN ZA 399 KČ

Přijeďte s vozem jakéhokoli stáří* na pravidelnou servisní prohlídku k nám do LION CAR  autorizovaného servisu  PEUGEOT a získejte asistenční služby na 1 rok za zvýhodněnou cenu 399 Kč! Postaráme se o vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu na těchto telefonních číslech:

Volání zdarma v rámci ČR:              800 11 24 24
Volání za zahraničí:                              +420 220 510 060

Rozsah těchto asistenčních služeb je totožný s asistenční službou poskytovanou výrobcem zdarma v rámci záruky na nový vůz nebo vyplývající z předplacené servisní smlouvy:

 • Asistenční služby jsou k dispozici non-stop.
 • V případě poruchy či nehody zajistíme opravu na místě nebo odtah vozu.
 • Pokud vůz nelze opravit tentýž den, bude vám v případě potřeby nabídnut náhradní vůz zdarma až na 4 dny, případně máte možnost náhradní dopravy nebo ubytování.
 • Váš PEUGEOT má nárok na asistenční služby po dobu 12 měsíců od pravidelné servisní prohlídky a zůstane krytý i v případě prodeje.
 • Platí na území celé Evropy.
 • Bez dodatečných smluv.

V případě poruchy či nehody se o vás okamžitě postaráme. Bez ohledu na hodinu, den a místo – stačí jeden telefonát. Operátor asistenční služby vám poradí nebo zařídí výjezd technika, případně domluví odtah vozu. Vůz bude opraven na místě nebo odtažen do nejbližšího servisu PEUGEOT či do vámi zvolené opravny vzdálené maximálně 30 km od místa nehody. Tuto službu je vhodné využít zejména pokud váš vůz již není krytý dvouletou zárukou výrobce, nemáte uzavřenou servisní smlouvu, avšak jezdíte na pravidelné servisní prohlídky do autorizovaného servisu PEUGEOT. Více podrobností viz záruční podmínky. *Platí pro vozy s nájezdem do 250 000 km.

PŘEČTĚTE SI BROŽURU          ZÁRUČNÍ PODMÍNKY

Objednat do servisu

  *Souhlasím se zpracováním údajů
  captcha
  Přečíst předchozí článek Přečíst následující článek

   Přihlásit k newsletteru