Volejte 572 548 801 info@lioncar.cz
Nonstop pomoc při nehodě 734 407 914

Servis vozů zůstává otevřen

Servis vozů zůstává otevřen

Servis vozů zůstává otevřen, příjem vozů pouze venku

Dle nařízení vlády zůstává náš autorizovaný servis vozů otevřen, přijem vozů však musí probíhat výhradně ve venkovních prostorech za dodržení všech obecných hygienických pravidel. Servis vozů je tak částečně omezen, vůz vám však spravíme i nadále. Nové nařízení pouze omezuje vstup do provozovny, veškerá komunikace a příjem vozu tak bude od pondělí 1. března.2021 probíhat před budovou LION CAR. Ve venkovních prostorách budou podepisovány i veškeré potřebné dokumenty. V tomto režimu bude autoservis fungovat následující 3 týdny, tedy do 21. března 2021.

Mimořádně nabízíme zákazníkům s bydlištěm mimo okres Uherské Hradiště službu Pick-up servis po dohodě zdarma. Poskytujeme i možnost zapůjčení náhradního vozidla. Máte-li o službu Pick-up servis zájem, kontaktujte, prosím, náš servisní tým.

Pick-up servis

Prodej náhradních dílů online

Prodej náhradních dílů probíhá pouze online. Veškeré příslušenství k vozům Peugeot však můžete i snadno nakoupit online na našem eshopu www.shop-peugeot.cz. Pro objednání ostatních náhradních dílů nás neváhejte kontaktovat.

Objednat se na servis

    *Souhlasím se zpracováním údajů
    captcha
    Přečíst předchozí článek Přečíst následující článek

      Přihlásit k newsletteru