infolinka lioncar 572 548 801

SUV PEUGEOT 3008

SUV PEUGEOT 3008

V široké nabídce skladových vozů již za 680 500 Kč

Vybírejte své nové SUV PEUGEOT 3008 v široké nabídce skladových vozů ihned k dispozici s 5-letou značkovou zárukou. Nová bezrámová maska chladiče přináší reprezentativnější styl, současně si zachovává ladný vzhled. Řečeno slovy designéra: lamely pod projektory spojují všechny prvky do jednoho celku. A konečně je stejné jako u celé rady Peugeot na kapote hrdě umístěno označení modelu.

 

INSPIRATIVNÍ DESIGN

Robustní linie SUV PEUGEOT 3008 kombinují dynamiku a eleganci, sílu i precizní zpracování. Nápaditá příď mu dodává na osobitosti. Tento unikátní model se stává průkopníkem nové éry automobilového designu. Pro zvýraznění sportovního charakteru vozu byly již od základní úrovně výbavy do nového nárazníku integrovány lesklé boční černé mřížky sání a lakovaný chránič prahu.

UNIKÁTNÍ SUV

Objevte PEUGEOT 3008 s odvážným a moderním vzhledem, který si zachovává klasické znaky SUV. Unikátní PEUGEOT i-Cockpit® a řada vyspělých technologií zvyšují komfort cestování i bezpečnost. Chytré telefony se staly nedílnou součástí každodenního života, a totéž platí i v novém SUV Peugeot 3008. Informace jsou díky systému MirrorScreen kompatibilním s protokoly připojení Apple CarPlay™ a Android Auto™ k dispozici na centrálním displeji.

POTĚŠENÍ Z JÍZDY

PEUGEOT i-Cockpit® zajišťuje uživatelsky přívětivé prostředí a ovládání SUV PEUGEOT 3008 se stává snadnějším a intuitivnějším. Kompaktní volant, digitální head-up displej, 10″ HD dotykový displej i chromované ovladače Toggles Switches přispívají k pohodlnějšímu cestování.

 

REZERVUJTE SI TESTOVACÍ JÍZDU S PEUGEOT 3008

  Přečíst předchozí článek Přečíst následující článek

  Nové vozy Peugeot

  Spolehlivé a prověřené ojeté vozy

  Prémiový servis vozů nabízí komplex služeb

  Výkup vozů za nejvyšší možné ceny

  Financování na operativní leasing

  Odborný pneuservis

  Sledujte nás na Instagramu

   Přihlásit k newsletteru