Nonstop pomoc při nehodě 724 237 735

POP ÚVĚR

POP ÚVĚR
Financování POP

POP

Ideální produkt pro krátkodobé financování s nízkým úrokem. Financování úvěrem POP je určeno pro osobní a užitkové vozy značky Peugeot. Součástí produktu je značkové pojištění.

PODMÍNKY A VÝHODY

 • Fixní úroková sazba 4,5 %
 • Volitelná délka financování od 24 měsíců do 48 měsíců
 • Akontace 50% až 80 % z ceny vozu
 • Poplatek za zpracování smlouvy
 • Součástí je značkové pojištění (zahrnuje povinné ručení, havarijní pojištění).

PŘÍKLADY FINANCOVÁNÍ ÚVĚR POP

Pro účely výpočtu RPSN platí: měsíc má 30,4167 dnů a rok pak 365 dnů. Použitá úroková metoda: 30/360. Roční úroková sazba je platná po celou dobu splácení. Doba trvání spotřebitelského úvěru je do data splatnosti poslední měsíční splátky. Tento příklad financování s PEUGEOT FINANCE je orientační a jednotlivé parametry úvěru se mohou lišit. Poskytovatelem financování PEUGEOT FINANCE je společnost ESSOX s.r.o. Nejedná se o závaznou nabídku na uzavření smlouvy.

Poskytovatelem inzerovaných možností financování je společnost ESSOX s.r.o., která uvedené služby nabízí pod obchodní značkou PEUGEOT FINANCE. Veškeré informace uvedené v sekci „Financování“ jsou reklamním sdělením společnosti ESSOX s.r.o. mající obecně informativní povahu. Uvedené cenové kalkulace jsou pouze modelovými příklady a v žádném případě se nejedná o závazné nabídky ani doporučení ze strany společnosti LION CAR s.r.o., konkrétní produkty financování se mohou lišit. V případě zájmu o další informace ohledně konkrétních možností financování a jeho realizaci se prosím obraťte na nás.

Žádost o kalkulaci splátek

  Nové vozy Peugeot

  Spolehlivé a prověřené ojeté vozy

  Prémiový servis vozů nabízí komplex služeb

  Výkup vozů za nejvyšší možné ceny

  Financování na operativní leasing

  Odborný pneuservis

  Sledujte nás na Instagramu

   Přihlásit k newsletteru