Volejte 572 548 801 info@lioncar.cz
Nonstop pomoc při nehodě 734 407 914

Kariéra

Kariéra

Staňte se členy našeho týmu!

Pokud hledáme zaměstnance, pak takové, kteří jsou ochotni naplno pracovat s využitím svých schopností, které se nebojí dále rozvíjet. Aktuálně hledáme kandidáty na pozice:

Zástupce technického poradce: Autoelektrikář / diagnostik

Požadujeme: fandu do aut s pozitivním přístupem k práci, pečlivého, samostatného, zodpovědného a spolehlivého člověka s výučním listem v oboru a držitel oprávnění 50/1978 Sb. Vyhláška o odborné způsobilosti v elektrotechnice – §6, řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:  nástup možný ihned/dle dohody, mzdové rozpětí: od 35 000 do 40 000 Kč/měsíc, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, možnost pracovního růstu a vzdělávání, HPP, příspěvek na stravování, možnost využití služebního automobilu

Co bude Vaším úkolem: diagnostika a opravy elektronických závad vozidel, vykonávání oprav v rámci záručního a pozáručního servisu vozidel, ověření opravy vozidla testovací jízdou.

Své životopisy zasílejte níže přes kontaktní formulář nebo na e-mail: marecek@lioncar.cz

Upozornění

Zasláním životopisu uchazeči souhlasí se zpracováním osobních údajů.
Uchazeče, kteří postoupí do výběrového řízení, budeme kontaktovat. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze, pokud s tímto budou v životopisu souhlasit. Vyrozumění o neúspěchu nerozesíláme.

Pošlete nám Váš životopis

Zasláním svých údajů udělujete společnosti LION CAR s.r.o. souhlas s jejich zpracováním podle zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění.

Kde nás najdete

Otevírací doba

Pondělí: 7:00 – 18:00
Úterý: 7:00 – 18:00
Středa: 7:00 – 18:00
Čtvrtek: 7:00 – 18:00
Pátek: 7:00 – 18:00
Sobota: 9:00 – 13:00
LION CAR s.r.o.
Koncesionář Peugeot
třída Vítězství 852
686 04 Kunovice
info@lioncar.cz