infolinka lioncar 572 548 801

PEUGEOT VYZKOUŠENÉ VOZY

PEUGEOT VYZKOUŠENÉ VOZY

V RÁMCI PROGRAMU PEUGEOT VYZKOUŠENÉ VOZY
NABÍZÍME SVÝM ZÁKAZNÍKŮM KVALITNÍ OJETÁ VOZIDLA
ROZDĚLENÁ DO DVOU KATEGORIÍ

Vozidla v programu PREMIUM jsou maximálně 3 roky stará a mají najeto do 60 000 km.

ZÁKAZNICKÉ VÝHODY

 • Záruka Peugeot na 12 měsíců zdarma s možností prodloužení na 24 měsíců.
 • Asisteční služba Peugeot k dispozici 24 hodin denně.
 • Záruka spokojenosti – možnost výměny vozu do 30 dnů.
 • Zvýhodněné financování a pojištění.
 • Kontrola po 6 měsících zdarma.
 • Okamžitá testovací jízda.

Vozidla v programu CONFORT jsou maximálně 8 let stará a mají najeto do 180 000 km.

ZÁKAZNICKÉ VÝHODY

 • Záruka Peugeot na 12 měsíců zdarma s možností prodloužení na 24 měsíců.
 • Asisteční služba Peugeot k dispozici 24 hodin denně.
 • Okamžitá testovací jízda.
 • Zvýhodněné financování a pojištění

ZÁRUKA PEUGEOT NA 12 MĚSÍCŮ ZDARMA S MOŽNOSTÍ PRODLOUŽENÍ NA 24 MĚSÍCŮ

Každý zákazník programu Peugeot Vyzkoušené Vozy získá k vozidlu zdarma záruku na 12 měsíců. Záruka se vztahuje na selhání mechanických a elektrických součástí vozidla. Záruku lze uplatnit v jakémkoliv autorizovaném servisu Peugeot v celé Evropě*. Po dobu záruky musí být vozidlo servisováno pouze v autorizovaném servisu Peugeot. Záruka se nevztahuje na díly podléhající běžnému opotřebení. Podrobný seznam dílů podléhajících záruce a všeobecné podmínky záruky naleznete zde. Zákazník má možnost si záruku prodloužit až na celkových 24 měsíců za zvýhodněných finančních podmínek. Více informací o prodloužení záruky získáte od svého prodejce Peugeot Vyzkoušené Vozy.

* Záruku Peugeot Vyzkoušené Vozy lze uplatnit ve všech zemích, kde platí Vaše “zelená karta” – doklad o povinném ručení.

Program Premium
Program Confort

ASISTEČNÍ SLUŽBA PEUGEOT ZDARMA K DISPOZICI 24HODIN DENNĚ

Každý zákazník programu Peugeot Vyzkoušené Vozy získá k vozidlu zdarma asisteční služby, které mu budou k dispozici 24 hodin denně po dobu 12 měsíců. Asisteční služby jsou Vám k dispozici na telefonní lince 800 666 866 z ČR zdarma nebo ze zahraničí na +420 221 586 624. Asisteční služby Peugeot jsou Vám k dispozici v celé Evropě.* Rozsah asistečních služeb: Oprava na místě, Odtah nepojízdného vozidla, Uskladnění / parkování vozidla, ubytování v hotelu, náhradní vozidlo (pro kategorii Premium) a zajištění dopravy domů (vlak 1.třídy).
Zákazník má možnost si asisteční služby prodloužit až na celkových 24 měsíců za zvýhodněných finančních podmínek. Více informací o prodloužení asistečních služeb získáte od svého prodejce Peugeot Vyzkoušené Vozy.

* Assitenční služby Peugeot Vyzkoušené Vozy lze uplatnit ve všech zemích, kde platí Vaše “zelená karta” – doklad o povinném ručení.

Program Premium
Program Confort

OKAMŽITÁ TESTOVACÍ JÍZDA

U nás nemusíte čekat až Vám někdo vůz na zkušební jízdu „nachystá“ nebo se objednávat na jízdu na jiný den, protože má vůz vybitou baterii, nejsou v něm pohonné hmoty atd. Všechna vozidla nabízená v programu Peugeot Vyzkoušené Vozy jsou ihned připravena ke zkušební jízdě. Přijďte a vyzkoušejte si je !

Program Premium
Program Confort

ZVÝHODNĚNÉ FINANCOVÁNÍ A POJIŠTĚNÍ

Pro všechny zákazníky programu Peugeot Vyzkoušené Vozy jsme ve spolupráci s naším partnerem Peugeot Finance připravili zvýhodněné financování a pojištění. Každý rok pomáháme našim klientům sjednat velké množství výhodných úvěrových smluv, díky kterým můžeme každému zákazníkovi připravit financování na míru od jeho vlastní banky. Využijte i vy naši pomoc při vyjednávání s vaší bankou a získejte výhodnější podmínky než jako jednotlivec. Pouze u nás získáte úvěr levněji a rychleji. Pokud jste svou banku nenašli mezi partnery, i tak vám dokážeme nabídnout výhodnější podmínky než vaše banka. Přijďte se sami přesvědčit, že partnerství s námi se vám vyplatí.

Program Premium
Program Confort

KONTROLA PO 6 MĚSÍCÍCH NEBO 10.000 KM ZDARMA

Pro Vaši ještě větší bezpečnost a spokojenost s vozem z kategorie Premium programu Peugeot Vyzkoušené Vozy provedeme na Vašem vozidle zdarma prohlídku po ujetí 10.000 km nebo po 6 měsících. V případě zjištění nějaké závady, ji ihned odstraníme dle záručních podmínek. Kontrola je možná jenom v místě prodeje.

Program Premium
Program Confort

ZÁRUKA SPOKOJENOSTI – MOŽNOST VÝMĚNY VOZU DO 30 DNŮ

V případě, že si zakoupíte vozidlo z kategorie Premium a nejste s ním spokojeni, můžete jej u svého dealera Peugeot Vyzkoušené Vozy vyměnit za vůz jiný.

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací

  Přečíst předchozí článek Přečíst následující článek

  Nové vozy Peugeot

  Spolehlivé a prověřené ojeté vozy

  Prémiový servis vozů nabízí komplex služeb

  Výkup vozů za nejvyšší možné ceny

  Financování na operativní leasing

  Odborný pneuservis

  Sledujte nás na Instagramu

   Přihlásit k newsletteru