Pojištění vozidel

Proč zvolit pojištění u nás?

Pojištění vytváříme na míru dle požadavku klienta. Stavebnicovým způsobem Vám libovolně podle Vaši představ zkombinujeme  veškerá pojištění týkající se vašeho vozidla. Povinné ručení, havarijní pojištění i dodatková pojištění. Navíc můžete pojistné riziko kdykoliv připojistit nebo vypovědět. Pojištění, které Vám vytvoříme je ideální  spojení více pojistných produktů v rámci jedné pojistné smlouvy a pouze jedné platby.

Naše společnost nabízí všem zákazníkům možnost využít výhodných sazeb pro uzavření povinného ručení nebo havarijního pojištění. Spolupracuje se všemi velkými pojišťovnami na našem trhu, u kterých máme jistotu následné dobré spolupráce v rámci likvidace pojistných událostí. V případě potřeby jsme schopni domluvit uzavření pojištění s ostatními pojišťovnami dle přání našich zákazníků.

Pojištění se sjednává on-line přímo u nás a do několika málo minut. Pojistné se platí vždy převodem následně po uzavření pojištění, max. do druhého dne. Jako makléř pojišťoven, jsme schopni nabídnout a především doporučit ty nejlepší podmínky na trhu.

Žádost o kalkulaci pojištění

Jméno

E-mailová adresa

Telefon

Zpráva

*Souhlasím se zpracováním údajů

captcha

Kde nás najdete

LION CAR s.r.o.

Zákaznická linka

572 548 801

NON STOP POMOC

734 407 914