Volejte 572 548 801 info@lioncar.cz
Nonstop pomoc při nehodě 724 237 735

Pojištění

Pojištění

Proč zvolit pojištění u nás?

Pojistíme všechny vozy bez omezení

Sjednání pojištění do 10 minut

Převádíme bonusy za bezeškodní měsíce

Ihned odjíždíte s platnou zelenou kartou

Pojištění vytváříme na míru dle požadavku klienta. Stavebnicovým způsobem Vám libovolně podle Vaši představ zkombinujeme  veškerá pojištění týkající se vašeho vozidla. Povinné ručení, havarijní pojištění i dodatková pojištění. Navíc můžete pojistné riziko kdykoliv připojistit nebo vypovědět. Pojištění, které Vám vytvoříme je ideální  spojení více pojistných produktů v rámci jedné pojistné smlouvy a pouze jedné platby.

Naše společnost nabízí všem zákazníkům možnost využít výhodných sazeb pro uzavření povinného ručení nebo havarijního pojištění. Spolupracuje se všemi velkými pojišťovnami na našem trhu, u kterých máme jistotu následné dobré spolupráce v rámci likvidace pojistných událostí. V případě potřeby jsme schopni domluvit uzavření pojištění s ostatními pojišťovnami dle přání našich zákazníků.

Díky naší spolupráci s pojišťovnou KOOPERATIVA máme v nabídce produkt KOOPSALON, kdy v případě nepojízdného vozidla v celé ČR je garantován odtah vozu do domovského servisu, tedy k nám do LION CARKOOPSALON poskytujeme při prodeji nového vozidla Peugeot a je v kombinaci 0% spoluúčastí u havarijního pojištění.

Pojištění se sjednává on-line přímo u nás a do několika málo minut. Pojistné se platí vždy převodem následně po uzavření pojištění, max. do druhého dne. Jako makléř pojišťoven, jsme schopni nabídnout a především doporučit ty nejlepší podmínky na trhu.

 

Naši smluvní partneři pro pojištění

 

Žádost o kalkulaci pojištění

    *Souhlasím se zpracováním údajů
    captcha

    Sledujte nás na Instagramu

      Přihlásit k newsletteru