infolinka lioncar 572 548 801

ÚVĚR PROMO

ÚVĚR PROMO

ÚVĚR PROMO 

Financování úvěrem PROMO je určeno pro osobní i užitkové vozy značky Peugeot. Předností tohoto úvěru je flexibilní akontace a délka financování a výhodná úroková sazba.

PODMÍNKY A VÝHODY

 • Délka financování od 1 do 7 let
 • Akontace 0% – 80% z ceny vozu
 • Nulový poplatek za zpracování smlouvy
 • Výhodná úroková sazba
 • Možnost výběru výhodného pojištění KOOPsalon od pojišťovny Kooperativa s až nulovou spoluúčastí v případě nehody

PŘÍKLAD FINANCOVÁNÍ ÚVĚR POHODA

 SKLADOVÉ VOZY

Pro účely výpočtu RPSN platí: měsíc má 30,4167 dnů a rok pak 365 dnů. Použitá úroková metoda: 30/360. Roční úroková sazba je platná po celou dobu splácení. Doba trvání spotřebitelského úvěru je do data splatnosti poslední měsíční splátky. Tento příklad financování s PEUGEOT FINANCE je orientační a jednotlivé parametry úvěru se mohou lišit. Poskytovatelem financování PEUGEOT FINANCE je společnost ESSOX s.r.o. Nejedná se o závaznou nabídku na uzavření smlouvy.

Poskytovatelem inzerovaných možností financování je společnost ESSOX s.r.o., která uvedené služby nabízí pod obchodní značkou PEUGEOT FINANCE. Veškeré informace uvedené v sekci „Financování“ jsou reklamním sdělením společnosti ESSOX s.r.o. mající obecně informativní povahu. Uvedené cenové kalkulace jsou pouze modelovými příklady a v žádném případě se nejedná o závazné nabídky ani doporučení ze strany společnosti LION CAR s.r.o., konkrétní produkty financování se mohou lišit. V případě zájmu o další informace ohledně konkrétních možností financování a jeho realizaci se prosím obraťte na nás. Foto je pouze ilustrativní.

Žádost o kalkulaci splátek

  Nové vozy Peugeot

  Spolehlivé a prověřené ojeté vozy

  Prémiový servis vozů nabízí komplex služeb

  Výkup vozů za nejvyšší možné ceny

  Financování na operativní leasing

  Odborný pneuservis

  Sledujte nás na Instagramu

   Přihlásit k newsletteru