STK a pneuservis

Končí na Vašem vozidel STK a emise? Obraťte se s důvěrou na náš servis. Naši servisní technici zajistí STK a emise za Vás a zůstanete bez starostí. Auto před STK pečlivě zkontrolují a opraví případné závady, které by byly překážkou pro hladký průběh při kontrole. Zároveň máte jistotu, že vozidlo je v naprostém pořádku. 

STK se v případě nového vozidla provádí po 4 letech od prvního uvedení do provozu. U aut, které jsou starší pak každé 2 roky.

Co od vás potřebujeme pro zajištění STK a emisí?

  • Vozidlo
  • Malý technický průkaz
  • Velký technický průkaz

Pneuservis

V našem servisu se rádi postaráme o Váš vůz i z hlediska správného obutí. Pneumatiky si u nás nejenom můžete přezout, ale i zakoupit a uschovat.

Kdy měnit pneumatiky?

  • Před začátkem zimní sezóny, která je stanovena 1. listopadem. Od tohoto data jsou na některých úsecích silnic zimní pneumatiky povinnost. Navíc zimní pneumatiky jsou vyrobeny ze speciální směsi, která má v chladném počasí lepší jízdní vlastnosti a také hlubší vzorek.
  • Na začátku jarní sezóny je třeba přezout na letní pneumatiky, které jsou naopak z materiálu určeného pro vyšší teploty a díky nim jsou v teple přilnavější k vozovce a tím bezpečnější.
  • Zimní pneumatiky pro osobní vozy musí mít hloubku dezénu hlavních dezénových drážek nebo zářezů nejméně 4 mm u osobních vozů a 6 mm u užitkových resp nad 3,5 t. Výška vzorku letních pneumatik by neměla být menší pro osobní vozy typu VAN a SUV klesnout pod 1,6 mm.

Objednejte se na STK nebo do pneuservisu:

E-mailová adresa

Telefon

Zpráva

*Souhlasím se zpracováním údajů

captcha

Náš servisní tým:
Vladan Bureš

Vladan Bureš

Vedoucí servisu

Pevná linka : 572 548 801
Mobil : +420 724 237 735
Email : bures@lioncar.cz
Ivan Pala

Ivan Pala

Přijímací technik

Pevná linka : 572 548 802
Mobil : +420 724 237 735
Email : pala@lioncar.cz
Zákaznická linka
572 548 801
NON STOP POMOC
734 407 914

LION CAR s.r.o.