infolinka lioncar 572 548 801

NOVÝ PEUGEOT 408

NOVÝ PEUGEOT 408

Nový Peugeot 408 již od 740 000 Kč

Demonstruje vynalézavost svých týmů a nabízí novou siluetu fastbacku na samotném vrcholu segmentu C. Peugeot 408 je v historii značky i na současném trhu s automobily prvním vozem svého druhu. Tento nový model je překvapivý a nečekaný. Vyčnívá z modelové řady značky v různých směrech.  Kromě postoje šelmy a jedinečného vzhledu přináší také technickou dokonalost zaměřenou na efektivitu a inteligentní elektrifikaci.

Půvab

Peugeot 408 vyniká především svou dynamickou siluetou fastbacku a nezaměnitelným stylem, který se vymyká současným kategoriím. Postoj šelmy je pro modely značky typický. Linie jsou ostré, mřížka chladiče, která přebírá barvu karoserie a dokonale tak splývá s přední částí vozu, je přerušena novým znakem Peugeot v podobě lví hlavy.

Překvapivý je obrácený tvar zadního nárazníku, který dodává profilu nebývalou dynamiku. Model 408 stojí pevně na velkých kolech o průměru 720 mm. Dvacetipalcové ráfky mají nezvyklý geometrický design.

Dokonalost

Asistenční systémy řízení, které používají 6 kamer a 9 radarů, zajišťují komfort a bezpečnost. Patří mezi ně zejména:

 • Adaptivní tempomat s funkcí Stop and Go;
 • Noční vidění (Night Vision) umožňující rozpoznat zvířata, chodce nebo cyklisty před vozem v jízdním pruhu dříve, než se objeví v dosahu dálkových světel;
 • Systém sledování mrtvého úhlu s velkým dosahem (75 metrů);
 • Sledování provozu za vozidlem, které po zařazení zpátečky upozorňuje na nebezpečí v blízkosti vozu.

Emoce

Řidiči i posádce nabízí Peugeot 408 nejnovější generaci kabiny Peugeot i-Cockpit®, kterou lze okamžitě rozeznat podle kompaktního volantu pro snadné ovládání a potěšení z jízdy. V kabině je kladen důraz na kvalitu provedení a na konektivitu zahrnující nejnovější technologie, díky nimž je zážitek z jízdy a cestování intuitivnější a uspokojivější.

Motory

Benzínový tříválcový motor 1,2 l:

 • PureTech 130 S&S s automatickou osmistupňovou převodovkou EAT8.

Plug-in hybridní motory:

 • PLUG-IN HYBRID 225 e-EAT8: pohon 2 kol / kombinace motoru PureTech o výkonu 180 k (132 kW) a elektromotoru o výkonu 81 kW ve spojení s osmistupňovou automatickou převodovkou e-EAT8
 • PLUG-IN HYBRID 180 e-EAT8 / pohon 2 kol / kombinace motoru PureTech o výkonu 150 k (110 kW) a elektromotoru o výkonu 81 kW ve spojení s osmistupňovou automatickou převodovkou e-EAT8

Galerie

Operativní leasing

ZÍSKEJTE SVŮJ VYSNĚNÝ PEUGEOT 408

Pořiďte si PEUGEOT 408 na operativní leasing již za 8 600 Kč měsíčně. Měsíční splátka zahrnuje také povinné a havarijní pojištění.

OPERATIVNÍ LEASING RELAX

 • Bezstarostná jízda jízda v novém voze.
 • Povinné a havarijní pojištění v ceně.
 • Každé 2 roky nový vůz.

PEUGEOT 408 ALLURE 1.2 PURETECH 130 S&S EAT8

 • Pořizovací cena vč. DPH   =    740 000 Kč
 • Výše měsíční splátky        =    8 600 Kč
 • Doba pronájmu                 =     24 měsíců
 • Celkový nájezd                  =     30 000 km

Spotřeba a emise CO2 modelu 408 v kombinovaném provozu 6 l/100 km, 136 g/km. Foto je pouze ilustrativní. Uvedená měsíční splátka operativního leasingu je z produktu RELAX poskytovaného společností ALD Automotive s.r.o. Nabídka operativního leasingu se vztahuje na model 408 ALLURE 1.2 PureTech 130 S&S EAT8 při ceníkové ceně vozu 740 000 Kč s DPH a bez příplatkové výbavy. Nabídka RELAX je s trváním doby pronájmu na 24 měsíců a do celkovém nájezdu 30 000 km. Součástí měsíční splátky je povinné ručení s limitem 70/70, poplatek za rádio a HAV S GAP se SÚ 10 %, min. 10 000 Kč. Nabídka je platná až do odvolání . Nejedná se o závaznou nabídku na uzavření smlouvy.

Chci využít mimořádnou nabídku

  Přečíst předchozí článek Přečíst následující článek

  Nové vozy Peugeot

  Spolehlivé a prověřené ojeté vozy

  Prémiový servis vozů nabízí komplex služeb

  Výkup vozů za nejvyšší možné ceny

  Financování na operativní leasing

  Odborný pneuservis

  Sledujte nás na Instagramu

   Přihlásit k newsletteru